Boks Bluetooth Me Drite Wk

Boks Bluetooth Me Drite Wk
Boks Bluetooth Me Drite Wk
Boks Bluetooth Me Drite Wk
Boks Bluetooth Me Drite Wk
Boks Bluetooth Me Drite Wk
Boks Bluetooth Me Drite Wk

Boks Bluetooth Me Drite Wk

COLOR
Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,300 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS BLUETOOTH ME DRITE

MARKA : WK

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.O

 

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACIETI I BATERISE : 4000mAH

FUQIA NE DALJE : 6W x 2

FREKUENCA : 90Hz - 20000Hz

PERMASA : 230 x 99 x 65 mm

VECORI : QARTESIA E ZERIT,

DRITAT LED,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE,

PAMJE DEKORATIVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%