Batanije Nejloni Qe Paloset Praktike Romix

Batanije Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Batanije Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Batanije Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Batanije Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Batanije Nejloni Qe Paloset Praktike Romix
Batanije Nejloni Qe Paloset Praktike Romix

Batanije Nejloni Qe Paloset Praktike Romix

color
Cmimi real Lek 1,500
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE QE PALOSET

MARKA : ROMIX

NGJYRA : E KUQE / GRI

PERMASA E PALOSUR : 20 x 17.7 x 5.2 cm

PERMASA E HAPUR : 48 x 32 x 16 cm

MATERIALI : NEJLON DHE POLIESTER I CILESISE SE LARTE

VECORI : E PA PERSHKUESHME NGA SHPERKATJE TE UJIT

MATERIAL CILESOR SHUME I LEHTE REZISTENT NDAJ GERVISHTJEVE DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM

PALOSET DHE ZE PAK VEND PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO

KAPACITET I LARTE MBAJTES

RRIPA TE FORTE DHE SHUME PRAKTIK PER MBAJTJE TE REHATSHME EDHE TE SENDEVE ME PESHE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Çanta