Bateri E Jashtme Wk 5000mah

Bateri E Jashtme Wk 5000mah
Bateri E Jashtme Wk 5000mah
Bateri E Jashtme Wk 5000mah
Bateri E Jashtme Wk 5000mah
Bateri E Jashtme Wk 5000mah
Bateri E Jashtme Wk 5000mah
Bateri E Jashtme Wk 5000mah
Bateri E Jashtme Wk 5000mah

Bateri E Jashtme Wk 5000mah

Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : WK

KAPACITETI : 5000 MAH

 

DALJE : 5V / 2A

PORTE DALJE USB : 2

PORTE HYRJE MICRO : 1

NGJYRA : BLU / E KUQE / E BARDHE / E ZEZE

MATERIALI : PLASTIKE E FORTE

TJETER : PAMJE MODERNE QE SHKELQEN,

DIZENJIM ELEGANT ME MBROJTJE KUNDER MBINGARKESES, PERPLASJES DHE MBIKARIKIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%