Bateri E Jashtme 5200mah Hoco

Bateri E Jashtme 5200mah Hoco
Bateri E Jashtme 5200mah Hoco
Bateri E Jashtme 5200mah Hoco
Bateri E Jashtme 5200mah Hoco
Bateri E Jashtme 5200mah Hoco
Bateri E Jashtme 5200mah Hoco

Bateri E Jashtme 5200mah Hoco

Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,600 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : HOCO

KAPACITETI : 5200 MAH

PORTA DALJE : 1 USB ( 5V - 1A )

 

PORTA HYRJE : 1 MICRO ( 5V - 1A )

MATERIALI : PLASTIKE E FORTE ABS + PC KUNDER ZJARRIT

NGJYRA : E BARDHE / GRI / BLU / E KALTER

PERMASA : 9.6 x 4.5 x 2.4 CM

TJETER : INDIKATORI LED DHE DRITA LED, PRODUKT KOMPAKT DHE REZISTENT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%