Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte

Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte

Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte
Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte
Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte
Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte
Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte
Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte
Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte
Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte
Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte

Bateri E Jashtme XO 80000mah Me Shume Porta Dhe Karikim Te Shpejte

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 4 PORTA USB DHE LIGHTNING / MICRO & TYPE-C

MARKA : XO

KAPACITETI : 80000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE LIGHTNING / MICRO & TYPE-C : DC 5V - 2.5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 18W )

DALJE USB 1 & 3 : DC 5V - 2A

DALJE USB 2 : DC 5V - 4.5A / 5V - 3A / 9V - 2A / 12V- 1.5A ( 22.5W )

DALJE TYPE-C : DV 5V - 3A / 9V - 2.23A / 12V - 1.67A ( 20W )

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 168 x 82.5 x 82mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE DERI NE 4 PAISJE NJEKOHESISHT, 3 PORTA USB DHE 1 TYPE-C DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES DHE PAJISJES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PAJISIET TUAJA DISA HERE,

E PROJEKTUAR PER 300 CIKLE TE PLOTA PER NJE JETEGJATESI TE GARANTUAR,

DIZENJIM SA ME KOMPAKT PER KAPACITETIN E MADH QE KA,

ME NJE KARIKUES TYPE-C FAST 18W KERKON RRETH 25 ORE PER T'U KARIKUAR PLOTESISHT,

MATERIALE SUPER CILESORE TE ZGJEDHURA E BEJNE NJE ZGJEDHJE FANTASTIKE PER CDO AMBIENT,

PANEL DIGJITAL QE TREGON SAKTE BATERINE E MBETUR,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 9,500 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%