Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless

Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless

Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless
Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless

Bateri E Jashtme Xo 10000mah Me 3 Porta Dhe Karikim Wireless

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : XO

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C : DC 5V - 2.7A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.67A

DALJE USB : DC 4.5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( PD: PPS 3.3-11V / 2A )

DALJE WIRELESS : 5W / 7.5W / 10W / 15W ( MAX )

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 136 * 67.5 * 20mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 4 PAISJE NJEKOHESISHT, TRE PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI DHE SIPERFAQJA E KARIKIMIT WIRELESS

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

LLAMBAT NE TRUP TE BATERISE TREGOJNE NIVELIN E BATERISE NE INKREMENTE 25%,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE WIRELESS ( SERIA SAMSUNG S6 E LARTE, IPHONE 8 E LARTE, AIRPODS ETJ. )

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%