Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese

Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese
Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese

Bateri E Jashtme Wireless 8000mah Baseus Si Mbeshtetese

color
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME 

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 8000mAH

PERMASA : 13.5  x  6.5  x  1.5 cm

 

MATERIALI : PC + ABS CILESIA PREMIUM

PORTA DALJE : 2

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM ,

FUNKSION I DYTE SI MBAJTESE TELEFONI, PAMJE LUKSOZE,

KARIKON NJEKOHESISHT 3 PAISJE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

TJETER : NUK KA NEVOJE TE HIQNI COVERIN QE ESHTE ME I HOLLE SE 8mm,

PANEL DIGJITAL,

FAST CHARGE

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus