Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta

Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta
Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta

Bateri E Jashtme Super Elegante Fast Charge 10000mah Me Dy Porta

COLOR
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,700 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC 

HYRJE LIGHTNING 8 PIN : DC 5V / 1.5A MAX

HYRJE USB-C : DC 5V /2.4A MAX

DALJE USB-A : DC 5V /2.1A MAX

DALJE USB-C : DC 5V / 3A MAX

PERMASA : 128 x 65 x 13 mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

KARIKIM I SHPEJTE I DYANSHEM BEN TE MUNDUR TE KARIKONI SHPEJTE PAJISJEN SI DHE VETE BATERINE E JASHTME

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

CIP I INTEGRUAR PER MENAXHIMIN E DREJTIMIT TE RRYMES JU MUNDESON TE KARIKONI DHE TE SHKARIKONI BATERINE E JASHTME NE TE NJEJTEN KOHE

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM  ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

KONFORM STANDARTEVE TE UDHETIMIT ME LINJA AJRORE


INDIKATORED ME DRITE LED TREGOJNE NIVELIN E ENERGJISE SE MBETUR NE BATERI

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus