Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax

Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax

Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta Remax

COLOR
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,400 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC + METAL

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2.0A MAX

HYRJE TYPE-C : DC 5V / 2.0A MAX

HYRJE LIGHTNING 8 PIN : DC 5V / 2.0A MAX

DALJE USB-A : 2 x DC 5V / 2.1A MAX

NGJYRA : E ZEZE / BLU / E ARGJENDTE

PERMASA : 105 x 45.8 x 22.5 mm

PESHA : 195g 

VECORI : ***BATERIA NUK VJEN ME KABELL KARIKIMI***

MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT, TRE PORTA HYRJEJE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM  ME PERMASE SUPER TE VOGEL , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANELI DIGJITAL LED TREGON SAKTE NIVELIN E BATERISE

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%