Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax

Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax

Bateri E Jashtme Si Kapsule 5000mah Remax

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 800 Ulje 56%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME KAPSULE

MARKA :  REMAX

KAPACITETI : 5000MAH

 

DALJE : 5V / 1.5A

MATERIALI : PLASTIKE E FORTE(ABS + PC)

NGJYRA : GOLD / E ARGJENDTE / GOLD ROZE

PERMASA : 41 x 26 x 103 mm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%