Bateri E Jashtme Remax Me Karikim Te Shpejte 5000mah

Bateri E Jashtme Remax Me Karikim Te Shpejte 5000mah
Bateri E Jashtme Remax Me Karikim Te Shpejte 5000mah
Bateri E Jashtme Remax Me Karikim Te Shpejte 5000mah
Bateri E Jashtme Remax Me Karikim Te Shpejte 5000mah

Bateri E Jashtme Remax Me Karikim Te Shpejte 5000mah

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME FAST CHARGE

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 5000MAH

 

DALJE : 5V / 2.1A

PORTA DALJE USB : 1

PORTA HYRJE MICRO : 1

PERMASA : 24 x 42 x 95 mm

NGJYRA : E ZEZE / BLUE E HAPUR / E BARDHE

PESHA : 150gr

VECORI : DIZAJN UNIK DHE PRAKTIK, KARIKIM I SHPEJTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%