Bateri E Jashtme Remax Proda E5 5000mah Remax

Bateri E Jashtme Remax Proda E5 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Remax Proda E5 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Remax Proda E5 5000mah Remax
Bateri E Jashtme Remax Proda E5 5000mah Remax

Bateri E Jashtme Remax Proda E5 5000mah Remax

COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • 5 produkte te ngelura
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 5000MAH

 

DALJE : 5V / 1A

NGJYRA : E BARDHE / BLU / ROZE / E VERDHE

VEÇORI : DIZENJIM KOMPAKT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%