Bateri E Jashtme Remax Power Box 2600mah

Bateri E Jashtme Remax Power Box 2600mah
Bateri E Jashtme Remax Power Box 2600mah
Bateri E Jashtme Remax Power Box 2600mah
Bateri E Jashtme Remax Power Box 2600mah
Bateri E Jashtme Remax Power Box 2600mah
Bateri E Jashtme Remax Power Box 2600mah
Bateri E Jashtme Remax Power Box 2600mah

Bateri E Jashtme Remax Power Box 2600mah

COLOR
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 600 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME POWER BOX

MARKA : REMAX 

KAPACITETI : 2600MAH

 

DALJE : 5V / 1A

VECORI : INDIKATOR LED PER NIVELIN E BATERISE

NGJYRA : E BARDHE ME SHIRIT SI NE FOTO

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%