Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco

Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco
Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco
Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco
Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco
Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco
Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco
Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco
Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco
Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco
Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco

Bateri E Jashtme Premium 10000mah Hoco

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : HOCO

KAPACITETI : 10000 MAH

PORTA DALJE : 2 USB , 5V / 2.1A

PORTA HYRJE : 1 MICRO

NGJYRA : ROZE / BLU / E KALTER / E BARDHE , TE PRINTUARA ME FIGURA

VECORI : PRODUKT PREMIUM

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%