Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta

Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta
Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta

Bateri E Jashtme Moxom 10000mAh Me 2 Porta

Color
Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,200 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE MICRO / TYPE-C : DC 5V - 2.4A

DALJE USB : 2 x DC 5V - 2.4A

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE / ROZE / JESHILE

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM I SIGURT DHE CILESOR,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

EKRAN LED NE TRUP TE BATERISE TREGON NIVELIN E BATERISE SE MBETUR NE INKREMENTE 25%,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme