Bateri E Jashtme 2600mah Wk

Bateri E Jashtme 2600mah Wk
Bateri E Jashtme 2600mah Wk
Bateri E Jashtme 2600mah Wk
Bateri E Jashtme 2600mah Wk
Bateri E Jashtme 2600mah Wk
Bateri E Jashtme 2600mah Wk
Bateri E Jashtme 2600mah Wk
Bateri E Jashtme 2600mah Wk

Bateri E Jashtme 2600mah Wk

COLOR
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 700 Ulje 46%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME MARK

MARKA : WK

KAPACITETI : 2600 MAH

 

DALJE : 5V / 1A

PORTE DALJE USB : 1

PORTE HYRJE MICRO : 1

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

PERMASA : 93 x 26 x 23 mm

MATERIALI : ABS + PC

VECORI : PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

DIZENJIM ELEGANT DHE PRAKTIK,

MATERIAL CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PRODUKTI I CERTIFUKUAR PER CILESI DHE SIGURI

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%