Bateri E Jashtme 2500mah Wk

Bateri E Jashtme 2500mah Wk
Bateri E Jashtme 2500mah Wk
Bateri E Jashtme 2500mah Wk
Bateri E Jashtme 2500mah Wk
Bateri E Jashtme 2500mah Wk
Bateri E Jashtme 2500mah Wk
Bateri E Jashtme 2500mah Wk

Bateri E Jashtme 2500mah Wk

Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 700 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : WK

 

KAPACITETI : 2500 MAH

DALJE : 5V / 1A

PORTE DALJE USB : 1

PORTE HYRJE MICRO : 1

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

PERMASA : 93 x 25 x 22 mm

VECORI : PERMASE E VOGEL,

DIZENJIM ELEGANT DHE PRAKTIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%