BATERI E JASHTME ME SUPER KAPACITET 20000mAH/30000mAH BASEUS ME PORTE TYPE-C POWER DELIVERY DHE KARIKIM TE SHPEJTE QC3.0

Zbritje 23%

COLOR: BLACK
KAPACITETI: 20000mAh
Çmimi:
Lek 3,400 Lek 4,400
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi