Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c

Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c
Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c

Bateri E Jashtme Me Super Kapacitet 20000mah Baseus Me Porte Type-c

COLOR
Cmimi real Lek 4,300 Oferte Lek 2,700 Ulje 37%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • 4 produkte te ngelura
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

KAPACITETI : 30000mAH

HYRJE TYPE-C : PD 5V / 2.1A MAX

HYRJE LIGHTNING : DC 5V / 2.1A MAX

HYRJE MICRO : DC 5V / 2.1A MAX

DALJE USB-A 1 : DC 5V / 1A MAX

DALJE USB-A 2 : DC 5V / 2.4A MAX

DALJE TYPE-C : PD 5V / 3A

PERMASA : 158 x 73 x 33 mm

PESHA : 420g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

NE AMBALLAZH GJENDET VETEM BATERIA E JASHTME 

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL, PER TU MBAJTUR LEHTE ME VETE

INDIKATORET LED TREGOJNE NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

FIKET AUTOMATIKISHT KUR PAJISJA KARIKOHET PLOTESISHT

FALE PORTES TYPE-C ME POWER DELIVERY MUND TE KARIKOJE EDHE LAPTOPIN APO MACBOOK-UN TUAJ

PRODUKTI I CERTIFUKUAR SIPAS FCC, CE, ROHS PER CILESI DHE SIGURI

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus