BATERI E JASHTME ME SUPER KAPACITET 20000mAH BASEUS DISPLAY 22.5W ME KARIKIM TE SHPEJT PD 3.0 DHE QC 3.0

Zbritje 14%

COLOR: BLACK
KAPACITETI: 20000mAh
Çmimi:
Lek 3,800 Lek 4,400
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi