Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus

Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus

Bateri E Jashtme 10000mah Me Dy Porta Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,300 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: BATERI E JASHTME

MARKA: BASEUS

DALJE: 5V/2.1A

KAPACITETI: 10000 MAH

NGJYRA: GOLD / GRI

PERMASA: 148 x 73 x 12 mm

PESHA: 223g

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI  I LARTE MUNDESON TE KARIKONI PAISJEN TUAJ DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

INDIKATORET LED TREGOJNE NIVELIN E BATERISE

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%