Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom

Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom
Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom
Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom
Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom
Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom
Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom
Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom
Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom
Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom

Bateri E Jashtme 8400mah Me 2 Porta Me Drite Led Moxom

COLOR
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,200 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 8400mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB-A : DC 5V /2.1A MAX

PERMASA : 100 x 65 x 26mm

PESHA : 182g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

DRITA LED PER TE NDRICUAR NE RAST NEVOJE

PANEL DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E SAKTE TE BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%