Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah

Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah

Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah

Color
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,700 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : AWEI

KAPACITETI : 20000mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB-A : DC 5V /2.1A MAX

PERMASA : 157 x 63 x 17 mm

PESHA : 185g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

DRITA LED PER TE NDRICUAR NE RAST NEVOJE

PANEL DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E SAKTE TE BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Bateri E Jashtme Me 2 Porta Me Drite Led Awei 20000 Mah
awei
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%