Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei

Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei
Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei
Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei
Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei
Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei
Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei
Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei
Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei
Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei
Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei

Bateri E Jashtme Kompakte 7800mah Me 2 Porta Awei

Color
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,600 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : AWEI

KAPACITETI : 7800mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB-A 1 : DC 5V / 2.1A MAX

DALJE USB-A 2: DC 5V / 1A MAX

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Adaptor Karikimi Me 4 Porta Multinacionale
awei
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%
Kabell Usb 2m Me Koke Zinku Awei Lightning
awei
Lek 700
Oferte
Karikues Awei Me Fishe Micro
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%