Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh

Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh
Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh
Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh
Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh
Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh
Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh
Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh
Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh
Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh

Bateri E Jashtme Hoco 30000mAh

Cmimi real Lek 6,200 Oferte Lek 4,800 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : HOCO

KAPACITETI : 30000mAh

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C & MICRO : 5V - 2A

DALJE USB 1 : 5V - 2A

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM STABEL DHE I NJETRAJTSHEM,

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT, 3 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE, E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

DRITE E FUQISHME LED NE RAST EMERGJENCE APO VENDE TE ERRETA,

DRITA LED TREGOJNE NIVELIN E BATERISE SE MBETUR NE INKREMENTE 25%,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme