Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone

Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone
Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone

Bateri E Jashtme Baseus 30000mah Fast Charge Me 4 Porta Usb/type-c/iphone

Cmimi real Lek 5,300 Oferte Lek 4,800 Ulje 9%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 30000mAH

IP INPUT: 5V/2A Max

MICRO INPUT: 5V/2A 9V/2A 12V/1.5A Max

TYPE-C INPUT: 5V/2A 9V/2A 12V/1.5A Max

DALJE USB1: 5V - 2A / 9V - 2A

DALJE USB2: 5V - 2A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 18W MAX )

DALJE USB3: 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A / 15V - 1.5A ( 22.5W MAX )

DALJE USB4 : 4.5V - 5A / 5V - 5A / 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 3A / 20V - 2.25A ( 45W MAX )

TYPE-C OUTPUT: 5V/3A, 9V/2A 12V/1.5A

USB 1+2+3 OUTPUT: 5V/3A MAX

USB4+TYPE-C OUTPUT: 5V/3A

TOTAL OUTPUT: 15W + 18W

MATERIALI : PC + ABS

I SIGURTE NGA: MBINGARKESA, MBINXEHJA, MBIKARIKIMI, NENKARIKIMI, QARKU I SHKURTER, FUSHA MAGNETIKE 

 TJETER : MATERIALI I ZGJEDHUR POR I LEHTE NE PESHE, ME PAMJE FANTASTIKE DHE FUNKSIONALITET DUKE E BERE KETE BATERI PERFEKTE PER UDHETIME, KAMPING ETJ

KAPACITET 30000MAH MBAN DERI NE 10 ORE KARIKIM,

KARIKON NJEKOHESISHT DHE JASHTEZAKONISHT SHPEJT ME FUQI DERI NE 33W

PANELI DIGJITAL LED TREGON ME SAKTESI NIVELIN E MBETUR TE BATERISE, AMPERAZHIN DHE VOLTAZHIN,

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus