BATERI E JASHTME BASEUS 20000mAH ME PROTOKOLL KARIKIMI TE SHPEJTE 45W QC3.0 DHE PD3.0

Zbritje 13%

COLOR: BLACK
Çmimi:
Lek 4,800 Lek 5,500
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi