Bateri E Jashtme Baseus 5000mah

Bateri E Jashtme Baseus 5000mah
Bateri E Jashtme Baseus 5000mah
Bateri E Jashtme Baseus 5000mah
Bateri E Jashtme Baseus 5000mah
Bateri E Jashtme Baseus 5000mah
Bateri E Jashtme Baseus 5000mah
Bateri E Jashtme Baseus 5000mah
Bateri E Jashtme Baseus 5000mah
Bateri E Jashtme Baseus 5000mah
Bateri E Jashtme Baseus 5000mah

Bateri E Jashtme Baseus 5000mah

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME 

MARKA : BASEUS

 

KAPACITETI : 5000 MAH

NGJYRA : E KUQE / GRI

VECORI : DIZENJIM ERGONOMIK, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%