Bateri E Jashtme 5000mah Shumengjyreshe Me 1 Porte Remax

Bateri E Jashtme 5000mah Shumengjyreshe Me 1 Porte Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Shumengjyreshe Me 1 Porte Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Shumengjyreshe Me 1 Porte Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Shumengjyreshe Me 1 Porte Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Shumengjyreshe Me 1 Porte Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Shumengjyreshe Me 1 Porte Remax

Bateri E Jashtme 5000mah Shumengjyreshe Me 1 Porte Remax

Color
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 5000mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2.1A

HYRJE USB TYPE-C : DC 5V / 2.1A

DALJE USB-A : DC 5V / 2.1A MAX

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

DIZENJIM SHUME NGJYRESH, PERFEKTE PER FEMIJE DHE ADOLESHENTE,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

DRITAT INDIKUESE LED TREGOJNE SAKTE PERQINDJEN E MBETUR TE BATERISE,

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE NGA TEMPERATURA E LARTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme