Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah

Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah
Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah

Bateri E Jashtme 3 Ne 1 Awei 10000 Mah

Color
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME 3 NE 1

MARKA : AWEI

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

HYRJE USB TYPE-C : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB-A : DC 5V /2.4A MAX

DALJE MICRO USB : DC 5V / 2.1A

DALJE LIGHTNING : DC 5V / 2.1A

DALJE TYPE-C : DC 5V / 3A

PERMASA : 76 x 14.8 x 145.3 mm

PESHA : 219g

VECORI : CILESI SUPERIORE NGA MATERIALE PREMIUM QE GARANTOJNE JETE TE GJATE, KAPACITET I LARTE I BATERISE DIZENJUAR NGA AWEI,

FISHA MIKRO, TYPE-C DHE LIGHTNING TE INTEGRUAR - KJO BATERI E JASHTME ESHTE ZGJIDHJA JUAJ PERFUNDIMTARE PER CDO NEVOJE,

DALJA USB-A JU MUNDESON TE KARIKONI PAJISJET TUAJA TE FUQIZUARA NGA USB,

HYRJE E DYFISHTE - JU MUND TE KARIKONI KETE BATERI ME NJE FISHE MICRO OSE TYPE-C,

EKRANI DIGJITAL LED TREGON SAKTE PERQINDJEN E MBETUR TE BATERISE

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%