Bateri E Jashtme 20000mah Remax- Proda

Bateri E Jashtme 20000mah Remax- Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Remax- Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Remax- Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Remax- Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Remax- Proda

Bateri E Jashtme 20000mah Remax- Proda

COLOR
Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,900 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 20000 MAH

DALJE : 5V / 1A ~ 1.5A

 

PORTA DALJE USB : 2

PORTA HYRJE MICRO : 1

NGJYRA : GRI / E KUQE / BLU

VECORI : KAPACITETI I MADH DHE PAMJA FANTASTIKE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%