Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus

Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus
Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus

Bateri E Jashtme 20000mah Me Teknologji Qc3.0 Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME  BASEUS PORTABLE QC3.0

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 20000 MAH

DALJE TYPE-C : 5V / 3A (max)

 

DALJE USB 1 : 5V / 2A

DALJE USB 2 : 3.6V - 6.5V / 3A, 6.5V - 9V / 2A, 9V - 12V / 1.5A

NGJYRA : E KUQE / E BARDHE

PERMASA : 17.50 x 7.00 x 2.00 CM

PESHA : 0.39 KG

MATERIALI : PASTIKE E FORTE KOMPAKTE (ABS, PC)

VECORI : 9 TEKNOLOGJI MBROJTJEJE, KAPACITET I LARTE, TEKNOLOGJIA E KARIKIMIT TE SHPEJTE QC3.0

I SIGURTE NGA: MBINGARKESA, MBINXEHJA, MBIKARIKIMI, NENKARIKIMI, QARKU I SHKURTER, FUSHA MAGNETIKE

TJETER : MATERIALI PLASTIK I ZGJEDHUR E BEN BATERINE REZISTENTE NDAJ GERVISHTJEVE,

KARIKON NJEKOHESISHT 3 PAISJE DHE KA NJE DOREZE TE VOGEL QE E BEN ME TE LEHTE MBAJTJEN E SAJ

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

PRODUKTI VJEN SE BASHKU ME NJE KABELL TE SHKURTER TE ZI ME DALJE USB NJERA ANE DHE MICRO ANA TJETER 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
STABILIZUES I VOGEL KAMERE BASEUS GIMBAL ME 3 AKSE
baseus
Oferte Lek 11,000 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 27%