Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda

Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda
Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda

Bateri E Jashtme 20000mah Me 4 Porta Dalese Usb Proda

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME CASTEL

MARKA : PRODA

KAPACITETI : 20000mAH

HYRJE : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB-A : DC 5V /2.1A MAX

PERMASA : 155x 77 x 22 mm

MATERIALI : ABS + PC

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 4 PAISJE NJEKOHESISHT

MUNDESI KARIKIMI NEPERMJET NJERES NGA 3 PORTA, MICRO / LIGHTNING / TYPE-C

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

PANELI DIGJITAL LED TREGON SAKTE NIVELIN E MBETUR TE ENERGJISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

E CERTIFIKUAR PER CILESI DHE MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT

KONFORM STANDARTEVE TE UDHETIMIT ME LINJA AJRORE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme