BATERI E JASHTME 20000mAh ME 2 PORTA ME DRITE LED REMAX PRODA

BATERI E JASHTME 20000mAh ME 2 PORTA ME DRITE LED REMAX PRODA
BATERI E JASHTME 20000mAh ME 2 PORTA ME DRITE LED REMAX PRODA
BATERI E JASHTME 20000mAh ME 2 PORTA ME DRITE LED REMAX PRODA
BATERI E JASHTME 20000mAh ME 2 PORTA ME DRITE LED REMAX PRODA
BATERI E JASHTME 20000mAh ME 2 PORTA ME DRITE LED REMAX PRODA
BATERI E JASHTME 20000mAh ME 2 PORTA ME DRITE LED REMAX PRODA
BATERI E JASHTME 20000mAh ME 2 PORTA ME DRITE LED REMAX PRODA

BATERI E JASHTME 20000mAh ME 2 PORTA ME DRITE LED REMAX PRODA

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : REMAX 

KAPACITETI : 20000mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB1: DC 5V /2.1A MAX

DALJE USB2: DC 5V /1A MAX

PERMASA : 160 x 80 x 22 mm

PESHA : 382g

NGJYRA : E ZEZE /  E BARDHE

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAJISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DRITA LED PER TE NDRICUAR NE RAST NEVOJE

PANEL DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E SAKTE TE BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme