Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo

Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo

Bateri E Jashtme 20000mah Me 2 Porta Ipipoo

COLOR
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,600 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : IPIPOO

KAPACITETI : 20000mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2.1A MAX

HYRJE TYPE-C : DC 5V / 2.1A MAX

DALJE USB-A 1 : DC 5V / 1A MAX

DALJE USB-A 2: DC 5V / 2.1A MAX

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

INDIKATORI DRITE LED, TREGON SAKTE PERQINDJEN E MBETUR TE BATERISE,

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme