Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Te Shpejte Dhe Me Wireless Moxom

Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Te Shpejte Dhe Me Wireless Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Te Shpejte Dhe Me Wireless Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Te Shpejte Dhe Me Wireless Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Te Shpejte Dhe Me Wireless Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Te Shpejte Dhe Me Wireless Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Te Shpejte Dhe Me Wireless Moxom

Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Te Shpejte Dhe Me Wireless Moxom

COLOR
Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 2,700 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : PC + ABS CILESIA PREMIUM

HYRJE MICRO DHE LIGHTNING : 5V / 2A

DALJE USB : 5V / 2.4A

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

PANEL DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E SAKTE TE BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

TJETER : NUK KA NEVOJE TE HIQNI COVERIN QE ESHTE ME I HOLLE SE 8mm,

PANEL DIGJITAL,

FAST CHARGE

PERDORET JO VETEM PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE ME KARIKIM WIRELESS PO EDHE PER CDO TELEFON TJETER  MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 
SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%