Bateri E Jashtme 18000mah Me Wireless Moxom

Bateri E Jashtme 18000mah Me Wireless Moxom
Bateri E Jashtme 18000mah Me Wireless Moxom
Bateri E Jashtme 18000mah Me Wireless Moxom
Bateri E Jashtme 18000mah Me Wireless Moxom

Bateri E Jashtme 18000mah Me Wireless Moxom

Color
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME WIRELESS

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 18000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB1: 5V/2.4, 9V/2A, 12V/1.5A max (ME NJOHJE INTELIGJENTE

DALJE USB2: DC 5V /2.4A MAX

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE TRE PAISJE NJEKOHESISHT

DY TIPE DALJESH , USB DHE TYPE-C

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

INDIKATOR LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB OSE ME WIRELESS

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

PERDORET JO VETEM PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE ME KARIKIM WIRELESS PO EDHE PER CDO TELEFON TJETER  MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%