Bateri E Jashtme 15000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led

Bateri E Jashtme 15000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led
Bateri E Jashtme 15000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led
Bateri E Jashtme 15000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led
Bateri E Jashtme 15000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led

Bateri E Jashtme 15000mah Me Karikim Wireless + Ekran Digital Led

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,000 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

**shikoni video ne fund te pershkrimit**

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME WIRELESS

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 15000mAH

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON + PASQYRE

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB1: DC 5V / 2A MAX

DALJE USB2: DC 5V / 2A MAX

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE TRE PAISJE NJEKOHESISHT

DY TIPE DALJESH , USB DHE KARIKIM WIRELESS

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

PANELI DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB OSE ME WIRELESS

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

PERDORET JO VETEM PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE ME KARIKIM WIRELESS PO EDHE PER CDO TELEFON TJETER  MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme