Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series

Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series

Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series
Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series

Bateri E Jashtme 10000mah Remax Janshon Series

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME 

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS +PC

NGJYRA : E ZEZE /  E BARDHE 

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2.0A MAX

HYRJE TYPE-C : DC 5V / 2.0A MAX

DALJE USB-A : DC 5V / 2.0A MAX

PERMASA : 121 x 56 x 22.5 mm

PESHA : 223g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL  DHE TE LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

LLAMBA INDIKUESE TREGOJNE SAKTE PERQINDJEN E MBETUR TE BATERISE,

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

KONFROM STANDARTEVE TE UDHETIMIT ME LINJA AJROJE

SHENIM : KA VETEM NJE PORTE DALESE, USB-A. PORTAT E TJERA JANE PER TE KARIKUAR VETE BATERINE E JASHTME

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,600 Ulje 47%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%