Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c

Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c
Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c

Bateri E Jashtme 10000mah Portabel Baseus Me Porte Per Iphone Dhe Type-c

Size
Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 2,800 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME KARIKIM TE SHPEJTE 3A

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE iPhone: 5V 2A Max.

HYRJE TYPE-C : 5V 3A Max.

DALJE USB: 5V 3A Max.

DALJE TYPE-C : 5V 3A Max.

DALJE iPhone: 5V / 3A Max.

PERMASA : 100 x 65 x 24mm

PESHA: 202g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

PANEL DIGJITAL TREGON NIVELIN E SAKTE TE BATERISE,

SUPORTON PD3.0 DHE QC 3.0.

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%