Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus

Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus

Bateri E Jashtme 10000mah Me Wireless Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,400 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME WIRELESS

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

HYRJE USB TYPE-C: DC 5V / 2A MAX

DALJE USB2: DC 5V /2.1A MAX

PERMASA : 13.8 x 6.8 x 1.6 CM

PESHA : 226g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE DY PAISJE NJEKOHESISHT

DY TIPE DALJESH , USB DHE WIRELESS

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB OSE ME WIRELESS

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

SHENIM : KARIKIMI ME WIRELESS ESHTE I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE KABELL KARIKIMI ME DALJET PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus