Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax

Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax
Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax

Bateri E Jashtme 5000mah Me Dizenjim Si Akullore Remax

Color
Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,500 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 5000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE : DC 5V /2.1A MAX

PERMASA : 14 x 6.8 x 1.7 cm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR, I TRAJTUAR ME VAJ PER BUTESI NE PREKJE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PAMJE E VECANTE ME DIZENJIM SI AKULLORE

RRIP NEJLONI PER TA MBAJTUR ME LEHTE

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL E TE LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme