Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital

Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital
Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital
Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital
Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital
Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital
Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital
Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital
Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital
Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital

Bateri E Jashtme Me Dy Porta 10000mah Fast Charge + Panel Digital

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME KARIKIM TE SHPEJTE 

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE : DC 5V /2.1A MAX

PERMASA : 138 x 70 x 17 mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PAMJE E BUKUR ME DIZENJIM MODERN

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

PANEL DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E SAKTE TE BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%