Bateri E Jashtme 5000mah

Bateri E Jashtme 5000mah
Bateri E Jashtme 5000mah
Bateri E Jashtme 5000mah
Bateri E Jashtme 5000mah
Bateri E Jashtme 5000mah
Bateri E Jashtme 5000mah
Bateri E Jashtme 5000mah
Bateri E Jashtme 5000mah

Bateri E Jashtme 5000mah

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,000 Ulje 66%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT
VETEM BATERI E JASHTME ,LEXUESI I KARTES NUK FUNKSIONON 
EMRI : BATERI E JASHTME 

MARKA : WK

KAPACITETI : 5000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE : DC 5V /2.1A MAX

PERMASA : 176 x 120 x 33.4 mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesorë për iPad
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%
Oferte
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Lightning
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 20%
Oferte
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
erturo
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%