Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus

Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus
Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus

Bateri E Jashtme 10000mah Me Mbeshtetese Telefoni 18w + Wireless Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 4,400 Oferte Lek 3,300 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME WIRELESS

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC + SILIKON

HYRJE USB MICRO: 5V / 2A , 9V / 2A , 12V / 1.5A MAX

HYRJE USB TYPE-C: 5V / 2.4A , 9V / 2A , 12V / 1.5A MAX

DALJE USB TYPE-C: 5V / 2.4A , 9V / 2A , 12V / 1.5A MAX

DALJE USB : 5V / 2.4A , 9V / 2A , 12V / 1.5A MAX

DALJE WIRELESS : 10W

NGJYRA : E ZEZE 

PERMASA : 142 x 70 x 16 mm

PESHA : 216g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PERMASE SUPER KOMPAKTE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO

DIZENJIM SI MBESHTETESE TELEFONI PER TA PERDORUR SA HERE ESHTE E NEVOJSHME

MUND TE KARIKOJE TRE  PAISJE NJEKOHESISHT

NJOHJE INTELIGJENTE E PAJISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

KARIKIMI I VETE BATERISE ESHTE I SHPEJTE NEPERMJET PORTES TYPE-C

TRE TIPE DALJESH , USB / TYPE-C / WIRELESS

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

INDIKATORET LED TREGOJNE NIVELIN E BATERISE

PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB OSE ME WIRELESS

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

SHENIM : KARIKIMI ME WIRELESS ESHTE I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE KABELL KARIKIMI ME DALJET PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus