Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus

Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus
Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus

Bateri E Jashtme 10k - 20k Mah Me Protokoll Karikimi Te Shpejte Baseus

COLOR
KAPACITETI
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,300 Ulje 34%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME 
MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 10000mAH KARIKIM NORMAL  DHE 20000mAH ME PROTOKOLL KARIKIMI QC3.0 TE SHPEJTE 

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE TYPE-C : 5V/2.4, 9V/2A, 12V/1.5A max

DALJE USB: DC 5V /2.4A MAX

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

10000mAH ME NJE DALJE USB NDERSA 20000mAH ME 2 DALJE USB MUND TE KARIKOJE TRE PAISJE NJEKOHESISHT 2 USB DHE 1 TYPE-C


KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

PANELI DIGJITAL ME LED TREGON SAKTE NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%