Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei

Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei
Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei
Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei
Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei
Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei
Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei
Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei
Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei

Bateri E Jashtme 10000mah Me 3 Fisha Dalje Awei

Color
Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,900 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 FISHA DALJE

MARKA : AWEI

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC + LEKURE

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE : DC 5V /2.4A MAX

PERMASA : 145 x 74 x 11 mm

PESHA : 374g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE SHUME PAISJE NJEKOHESISHT

TRE TIPE DALJESH PER CDO TIP PORTE KARIKIMI

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

VJEN ME TE TRE LLOJET E FISHAVE NJEKOHESISHT ,SHUME KOMODW PER TA MARRE ME VETE KUDO 

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Adaptor Karikimi Me 4 Porta Multinacionale
awei
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%
Kabell Usb 2m Me Koke Zinku Awei Lightning
awei
Lek 700
Oferte
Karikues Awei Me Fishe Micro
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%