Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Qc3.0 Me Panel Digjital Moxom

Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,500 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 10000mAh

HYRJE : LIGHTNING 8 PIN 5V / 2A ; MICRO 5V / 2A

DALJE : 4.6V - 6.5V / 3A  ; 6.6V - 9V / 2A  ; 9.1V - 12V / 1.5A

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE SHPEJTE 2 PAJISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

PANEL DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E SAKTE TE BATERISE

KONFORM STANDARTEVE TE UDHETIMIT ME LINJA AJRORE

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

NJOHJE INTELIGJENTE E PAJISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%