Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Konfulon

COLOR
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,400 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME DY PORTA

MARKA : KONFULON

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB-A : DC 5V /2.1A MAX

PERMASA : 135 x 70 x 11 mm

PESHA : 200g

MATERIALI : ABS + PC

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

DRITA LED PER NDRICIM NE RAST NEVOJE

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

E CERTIFIKUAR PER CILESI DHE MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme