Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Moxom

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,000 Ulje 43%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 10000mAh 

HYRJE : TYPE-C 5V / 2A ; MICRO 5V / 2A

DALJE USB1: 5V / 2.4A AUTO-ID

DALJE USB2: 5V / 2.4A AUTO-ID

PERMASAT 410 x 410 x 80 mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE SHPEJTE 2 PAJISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

INDIKATORED ME DRITE LED TREGOJNE NIVELIN E ENERGJISE SE MBETUR TE BATERISE

KONFORM STANDARTEVE TE UDHETIMIT ME LINJA AJRORE

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

NJOHJE INTELIGJENTE E PAJISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme